goldenlingua

Dzięki otwartości i elastyczności Szkoła Języków Obcych Goldenlingua stara się zawsze dopasować do potrzeb Klienta. Indywidualne podejście oraz praca w małych grupach przekłada się na efektywne nauczanie. Innowacyjność Szkoły Językowej wyróżnia się spośród pozostałych szkół, a długoletnia współpraca z lektorami Szkoły Goldenlingua dowodzi, że tworzymy zgrany zespół, gwarantując tym samym wysoką jakość usług. Goldenlingua kieruje ofertę do osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, chińskiego, szwedzkiego, norweskiego, fińskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego lub rosyjskiego.
 
Co nas wyróżnia:
 
  • Profesjonalna kadra
  • Przystępne ceny
  • Kameralne grupy
  • Elastyczne terminy spotkań
  • Komfortowe sale dydaktyczne
  • skuteczne metody nauczania
 
Uczymy w taki sposób, aby nasi Słuchacze swobodnie posługiwali się językiem obcym. Całe zajęcia prowadzane są w języku obcym. Zależy nam na łamaniu bariery językowej, o jakiej opowiadają i skarżyli się nam nasi Słuchacze. Wielu z nich zdecydowało się na wyjazd za granicę i dzięki współpracy z nami nie mieli większych problemów poza granicami kraju. Metoda nauczania w Goldenlingua to sprawdzona metoda bezpośrednia, na której lektor nie jest ograniczony jedynie materiałem z podręcznika lecz dopasowuje pomoce dydaktyczne indywidualnie do grupy odbiorców. Metoda nauczania dopasowywana jest indywidualnie do każdego Słuchacza oraz grupy.

Zapraszamy na test umiejętności oraz spotkanie z metodykiem, na którym znajdziemy wspólny język.
 
 

Dzięki otwartości i elastyczności Szkoła Języków Obcych Goldenlingua stara się zawsze dopasować do potrzeb Klienta. Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, chińskiego, szwedzkiego, norweskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego lub rosyjskiego.

Adres

Bytom Centrum - ul. Gliwicka 23/2, 41-902 Bytom
(0-32) 724 5775
604-948-277
biuro@goldenlingua.pl